For Consultation

Blog

Bahar, değişim için en iyi zaman! Yeniden dekore etmeye bile gerek yok. Küçük değişiklikler yapmak mükemmel bir şekilde mümkün, ancak sonucun sizi memnun etmesi garanti. Bu tavsiyelere dikkat edin:

Herhangi bir odayı daha çekici hale getirmenin en kolay yollarından biri - odaya bir ayna yerleştirmek. Bu öğe dekorasyona ışık sağlar ve yerleştirme kolaylığı ekler, ayrıca ayna görsel olarak alanı geniş gösterecek. Sadece doğru stil desenini seçmeniz ve duvarda uygun bir yer bulmanız gerekir, aynanın en avantajlı görüneceği yeri seçmeniz gerekir.

interior design for homes

Ekstra ışık kaynakları ekleyin. Odaya birkaç ekstra ampul veya lamba ekledikten sonra iç algımızı ne kadar değiştirebileceğini hayal edemezsiniz. İstenen etkiyi küçük aydınlatma cihazları bile üretir, bu nedenle bu tür değişiklikler size küçük bir maliyete mal olur.

gold color bedroom

Tek bir çiçek, sıkıcı ve donuk bir iç mekanı dönüştürmek için kullanabilir. Fırsatınız varsa, evde her zaman bir buket çiçek bulundurma alışkanlığınız olmalı, ancak satın alınan buketlere mükemmel bir alternatif saksı bitkileri olabilir. Yıl boyunca taze renklerle sizi memnun edecekler.

grey color sitting room

Tüm dairenin onarımı planlarınıza uymuyorsa, ancak hala ciddi değişiklikler yapmak istiyorsanız, aşağıdaki bahar yenileme yöntemine uyabilirsiniz. En az bir veya iki odadaki duvarları yeniden boyamaya başlayın, çünkü bu değişiklikler önemli finansal maliyetler gerektirmez ve biraz zaman alınır, ancak dairenin tüm iç mekanı ruh halinizi değiştirecek.

patterned walls

İnsanlar, ilk izlenimin değiştirilmesinin güç olduğunu söylüyor. Kendi evinizde veya dairenizde yaşamanız önemli değil, ön kapıya dikkat edin, çünkü o evinizin "yüzü" ve öncelikle sizin ve eviniz hakkında oluşacak ilk izlenim alanı. Renk konusu üzerinde fazla durmayın ama parlak ve şık aksesuarları ve süslemeleri de düşünün.

Gariptir, ama sofistike ve stil yatak odası oluşturmak için sadece beyaz çarşafları kullanın. Bu tavsiye yeni değil, ancak herhangi bir iç mekan için harika mekanlar yaratıyor ve herhangi bir stili mükemmel bir şekilde tamamlıyor.

neutral bedroom color