For Consultation

Blog

Çoğu zaman odaların iç kısmını yenilemek, daha ilginç hale getirmek, biraz daha lüks ve rahatlık eklemek istiyoruz. Ancak, her şeyin tanıdık olduğu durumda ve mutfağa gelince, değişecek bir şey yok gibi görünüyor. Bugün ki yazıda mutfağınızı nasıl güncelleyebileceğinize dair bazı ilginç çözümler ve ipuçları toplamaya karar verdik. 

Oturma odasına veya yatak odasına detay eklemek ve favori eşyalarınızdan ve hediyelerden oluşan bir köşe yapmak belki de büyükanne ve büyükbabamızdan bize miras kalan bir şey.

Mat renkler. Mutfağınızı hafif mat bir renkte boyamak, mutfağı biraz daha karizmatik hale getirecek ve aynı zamanda çok ağır olmayacaktır.

Light Colors

Biraz altın detay. Bu yıl altın dekoruna tasarımcıların özel sevgisinden daha önce bahsetmiştik. Mutfak için ideal çözüm, mutfağınızın normal iç kısmına yeni bir vurgu katacak altın veya bakır lambalar olabilir.

Gold kitchen

Ayna kullanın. En beklenmedik yüzeye (mutfak rafları) bir ayna eklemek mutfak alanını daha parlak ve havadar hale getirecektir.

mirrors

Merkezi Nesneyi seçin. Mutfakta dikkat çekebilecek ve ruh halini ve stili aktarabilecek pek çok şey yoktur. Davlumbaz- dekorasyon için harika bir üründür.