cloudfront
İç tasarım şirketi

Bahar, güzel canlı renkleri ve herkesi mutlu hissettiren cennet gibi çiçek kokularıyla, doğanın güzelliğinin zirvede olduğu zamandır.

Evler baharın canlı renkleri ile dekore edilmiştir, turuncu, sarı, pembe ve yeşil gibi parlak renkler, Algedra tasarımcılarının evinizin atmosferini bahar atmosferine benzetmek için kullanmanızı tavsiye ettiği renklerdir.

Duvar rengini veya bunun küçük bir kısmını değiştirmek ciddi bir değişiklik getirebilir. Evinizi parlak bir duvar kağıdıyla birlikte yeşil, pembe veya mavi renklerle boyayın.

Oturma odanıza doğal bir dokunuş eklemek için çok yumuşak ve dinlendirici, bitkilerden ilham alan pastel renkler kullanabilir ve renkli yastıklar kullanabilirsiniz.

pastel colors decor for Living Room

Güzel kumaşlarla süslenmiş ipek kumaşlar, şifon ve parlak renklerden oluşan perdeler, özellikle pastel renklerdeyken bahar gibi bir dokunuş sağlar, çünkü mekanı geniş, ışıltılı ve canlı gösterir.

Pastel renkler için pek çok seçenek vardır, açık yeşil pembe ve birkaç renkli minderlerle süslenmiş beyaz bir köşe ve zemin için renkli bir halı gibi birkaç rengi birbirleriyle uygun şekilde karıştırabilirsiniz.

Çiçekleri ve doğal bitkileri eklemek, evinizdeki bahar atmosferini artıracak, onları masalara, pencerelere ve raflara yerleştirecektir. Çiçekleri renkli kaplara koyun ve mutfak masası gibi boş yüzeylere stratejik olarak yerleştirin.

colorful flower & living room cushions

Kumaşlarda desen olarak her zaman parlak ve bahar renkleri seçebilirsiniz, özellikle kanepelerde ya da sandalyelerde kullanabileceğiniz kırmızı, turuncu ya da sarı gibi parlak renklerde ya da büyük çiçek baskılarına sahip bir halı kullanabilirsiniz, oda mobilyaları için uygun renklerde olması koşuluyla.

Algedra mühendisleri yatak odasında, odadaki bahar renkleriyle orantılı renkli perdelerle renkli açık battaniyeleri ve yatak örtülerini "açık yeşil veya turuncu ve sarı" gibi pastel renklerde koymanızı önerir.

Algedra mühendisleri, altmışlı yıllarda özellikle mavi ve turuncu renkte popüler olan sanat resimlerinden renk olarak ilham almanızın ve modern yatak odasının özellikle güneş doğarken muhteşem görünmesini sağlayacağını belirtiyor.

beautiful spring color kitchen design

Yeni tasarımlar mutfaktaki pastel renkler ile tanıttıldı. Yeşil, canlılığı yansıtan güzel bir renktir. Mutfakta, dolaplarda kullanılan bir renktir ve mutfağınızda baharın inanılmaz kokusunu yaymaya yardımcı olacak renkli otlar, ekim ayının bahar renginin harika bir kombinasyonunu yaratan sarı ve turuncu renklerin kullanımıyla ilişkilidir.

Teras ve bahçeyi bahar renklerinde dekore edebilir, rahatlamak ve eğlenmek için renkli sandalyeler ve salıncaklarla bir aile oturma alanı ekleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilecek makaleler