For Consultation

Blog

Tropikal iç tasarım hasır, rattan, bambu ve tik gibi doğal malzemelerin kullanımını içerir. Bununla birlikte, palmiye yaprakları, kafes baskılar ve baston motifleri içeren kumaşların yardımıyla, parlak mobilyalar varken bu stile hâlâ sahip olabilirsiniz.

İç tasarım şirketi

Beyaz veya soğuk renkli duvarlar ve nevresim perdeleriyle aydınlık ve havadar alanlar elde edilebilirken, daha süslü odalarda ipeksi perdeler, lüks yastıklar ve zarif saksılar kullanılabilir. Tropikal iç tasarım herhangi bir stile uygulanabilir.

İç tasarım şirketi

Oturma odası, tropik bir motif oluşturmak için mükemmel bir yerdir, çünkü evinizdeki ana alandır, Saksılı bir alan ve bir çift kabuktan lamba, ortama sıcak bir hava verir. Sıcak renk paleti veya beyaz duvarlar da rahat tropik atmosfere katkıda bulunur.

İç tasarım şirketi

Tropikal mutfaklar, , tropik ruh halini sürdürmek için doğal malzemeler kullanır, genellikle hafif ve havadar tropikal bir yatak odası gibisi ise yoktur ! Beyaz duvarlar, palmiye yaprağı vantilatörü ve ipeksi perdeler veya bambu perdeleri ve döşemeler alanı ferah tutar.

İç tasarım şirketi

Bu tarzı bu kadar özel kılan, ailenizle birlikte harika bir zaman geçirip güzel bir oturma alanı belirleyebilme yeteneğidir.