For Consultation

Blog

Aynalar her eve güzel ve eşsiz bir görünüm kazandırır. Ev dekorunu değiştirmek ve yenilemek isteyen kadınlar söz konusu olduğunda, bu sadece bir dekorasyon yöntemi değil, aynı zamanda aynalar aracılığıyla eve bir canlılık hissi katmaktır.

Mirror Decor

Bir ayna ev dekorunda hayati bir kozmetik yöntemidir, çünkü artık yüzlerimizi ve zarafetimizi kontrol etmek için bir araç değildir. Aslında, bu günlerde ev dekorunda ve iç tasarımda kullanılıyor çünkü güzellik, denge ve genişlik katıyor.

Ayrıca, özellikle girişler, mağazalar, dar yerler, tuvaletler, giyinme odası, dolaplar ve raflar gibi alanlarda evin büyütülmesi ve aydınlatılmasında hayati bir rol oynar. Salonlarda ve oturma odalarında bahçe veya saksı bitkileri ve çiçekleri gibi yakındaki güzel bir alanı yansıtmak için de kullanılır.

Aynalar Küçük Odaları Büyütür:

 Mirror Decoration Ideas

Dairenin daha geniş görünmesini sağlamak için dar koridorlar gibi dar yerlere bir ayna asarak dairenin veya odanın ne kadar küçük görünürse görünsün bu görüntüyü giderebilirsiniz. Düşük tavanlı yerlerde de kullanabilirsiniz, çünkü tavana bir ayna yerleştirerek daha yüksek bir tavana ve ekstra boyuta sahip olma yanılsamasını verir. Banyolarda büyük bir ayna kullanılması veya 6mm ila 8mm kalınlığında duvardan duvara ayna kullanılması tercih edilir, çünkü daha kalın olması daha fazla huzur hissi verir. Ayrıca, camın arkasına koyu bir boya eklenirse, daha temiz ve daha iyi bir görünüm verecektir.

Evin etrafındaki aynalara daha fazla dikkat etmeli ve onları temizlemeliyiz, çünkü mekânın ne kadar temiz olduğunu gösterir. Bu nedenle, lekeler ve su damlalı hali ile bırakmamalısınız.

Bir sanat eseri olarak ayna:

Mirror Art

Odanın tasarımına uygun basit renklerle bazı güzel süslemeler çizerek aynanızı bir sanat eserine dönüştürebilirsiniz. Ayrıca, aynanın çerçevesi, metal veya ahşap, ahşap ve altın kaplama çerçeveler klasik tasarıma uygun olsa da metalik bir çerçeve modern görünüm dekoruna uygun olur, dekorasyonda önemli bir rol oynar.

Ayna için Uygun Yerler:

Dekor uzmanları, ekstra boyutta bir yanılsama yaratmak için alçak tavanlı salonlara ve genişlik ve ferahlık sağlamak için küçük odalara ve dar koridorlara bir ayna yerleştirmenizi önerir. Ayna, insanın boyuna göre ayarlanmalı ve paralel duvarlara yerleştirilmemeli, bunun yerine yakındaki bir bahçenin veya bitkilerin ve çiçeklerin resmini yansıtan bir duvara yerleştirilmelidir. Aynayı, işlevini yapması için mükemmel bir yer bulana kadar duvara sabitlemeden önce denemek ve hareket ettirmek daha iyidir.