For Consultation

Dubai Hills'teki Bu Özel, Ultra Lüks Villa Tasarımının İçine Bir Göz Atın

Dubai Hills'teki Bu Özel, Ultra Lüks Villa Tasarımının İçine Bir Göz Atın
Dubai Hills'teki Bu Özel, Ultra Lüks Villa Tasarımının İçine Bir Göz Atın

Dubai Hills'deki villa tasarım projesi, hem içeride hem de dışarıda çok sayıda tadilattan geçmiş, sofistike, modern ve lüks bir mülktür. Bu iyileştirmeler arasında, kristallerin uçlarından sanki havada uçuyorlarmış gibi sarkıtılan kuşların olduğu ışıltılı avizeler, altın desenli yüzen bir merdiven ve Algedra'nın şaheserini ve ayrıntılara verilen önemi vurgulayan çok sayıda diğer iç tasarım ve mimari özellikler yer alıyor.

Giriş alanını ve meclisi çerçevelemek için yüzen battaniye tarzında dökme cam avizelerimiz var. Ayrıca, lüks villanın farklı alanlarına tuhaf bir dokunuş katmak için çeşitli şekillerde avizeler ekledik. Ana oturma odası, alana ihtişam katan beyaz ve sarı tonlarında zarif bir avize ile aydınlatılmıştır.

Ana giriş, mermer su jeti tasarımı ile özel olarak tasarlanmış zemin kaplaması ile konukları karşılamaktadır. Sıcak sarı kullanımı görünümü güzelleştirir ve minimal mobilyalar modern tasarımı destekler.

Meclis, geleneksel ve İslami iç tasarımın nasıl bir arada var olabileceğinin harika bir örneğidir. İç mekanda parlak renkler ve mavi, koyu ahşap mobilyalarla birlikte kullanılarak anlamlı sohbetler için sakinleştirici bir atmosfer yaratılmış ve leoparlı sanat eseri mekanın gücünü artırmıştır.

Aile oturma odası, mekanın modern görünümüne katkıda bulunur. Mekan, minimal mobilyaları vurgular ve dekor malzemelerinin parlak tonları, daha az yaklaşıma katkıda bulunur. Bitki kullanımı, iç tasarıma sofistike bir hava katar.

Mutfak hareket kolaylığı sağlamak için ada şeklinde tasarlanmış olup, yüksek teknolojili ev aletlerinin kullanımı yaşamı güzelleştirmektedir. Gri ve beyaz, bölgede kullanılan öne çıkan renklerdir.

Ana yatak odası ve çocuk yatak odasının her biri ikili dekor havasına sahiptir. Doğal bileşenlerin kullanımı, baştan sona mermer (tavandan zemine) ve kuş temalı sanat eserleri, her ikisine de daha sofistike bir his verir.

Birinci kattaki misafir yatak odasının turuncu ve bej renk kombinasyonu sıcak ve davetkar. Rezidans ayrıca, renkli sanat eserleriyle kaplı duvar resimleriyle çocukların yaratıcı dünyasını sergileyen bir oyun alanına sahiptir.

Şehrin cazibesine katkıda bulunmak için, dış mekanlar organik malzemeler, benzersiz zeminler, yeşil bileşenler ve kış bahçesi mobilyaları ile donatıldı. Mimari bloklar, çağdaş mimarinin iyi bir örneğidir ve bir çeşme ve havuzun dahil edilmesi, alanın genel kalitesini artırır.

Videonun keyfini çıkarın ve iç ve dış tasarımcılarımızın yanı sıra mühendis ve mimarlarımızın yaptığı harika dokunuşları izleyin.

Daha fazlası için bizimle iletişime geçin.