For Consultation

Haberler & Etkinlikler

ALGEDRA CEO'sunun Covid-19 Üzerine Tepkisi

Hepimiz 2020'nin muazzam bir yıl olmasını sabırsızlıkla beklerken, tüm dünya için belirsizlikle dolu, son derece zorlu zamanlarla başladı.

Bu, anlık eylemler gerektiren benzeri görülmemiş bir Black Swan olayı.

Yeni Coronavirüs (COVID19)'ün dünya çapında yarattığı yıkıcı olaylar ışığında, hükümetler salgınları yavaşlatmak ve getirebileceği olumsuz etkiyi en aza indirgemek için ellerinden geleni yapıyor. Topluluğumuzu güvende tutma çabalarını destekleme sorumluluğumuzu anlıyor ve ciddiye alıyoruz.

ALGEDRA'nın çeşitli ülkelerde şubeleri var ve yayılmanın önüne geçmek aynı zamanda gerekli tüm önlemleri almak için küresel olarak virüs endişelerinin gelişimini yakından takip ediyoruz.

ALGEDRA yeni Coronavirus küresel salgınına yanıt olarak tüm şube operasyonlarını uzaktan çalışma moduna aldı.

Çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve ortaklarımızın sağlığına öncelik veriyoruz.

ALGEDRA müşterilerimizin yeni rahat evlerinin tadını çıkarabilmeleri ve yıkıcı olayların önüne geçmek için hizmetlerimizin çalışmasını sağlamak adına sorunsuz bir geçiş hazırlayarak gerekli tedbirleri sağladık.

Ekibimizin evden çalışmasını, şirket genelinde tele-çalışmayı teşvik etmek ve sosyal mesafeyi korumak için çalışanlarımızın değişikliklerinin iyi olmasını sağladık.

Coronavirüsün yayılmasının önüne geçmek için hükümetler ve DSÖ'nün (Dünya Sağlık Örgütü) çalışma ortamlarımızdaki önerilerini izleyerek gerekli tüm önlemleri aldık.

Tüm topluluğumuzu, riski azaltmak ve herkesi güvenli ve sağlıklı tutmak için tüm önleyici tedbirleri benimseyerek COVID-19'un yayılmasını önleyecek küresel çabaları desteklemeye teşvik ediyorum.

İlham veren rahat ve sıcak bir ev ortamı yaratmak, ALGEDRA'nın her zaman içinde olduğu bir durumdu ve ekibimiz müşterilerimize olağanüstü hizmet sunma taahhüdünü sürdürüyor.

Hepimiz bu işte birlikteyiz, güçlü duruyoruz ve pandemi sonrası geleceğe ışıl ışıl bakıyoruz.

Mohab Ayoub