cloudfront

HABERLER & ETKİNLİKLER

MOTİVE EDİCİ BİR HOME OFİS ORTAMINI NASIL TASARLARIZ?

Algedra Grup, Al-Ittihad gazetesine “Motive Edici Bir Home Ofis Ortamını Nasıl Tasarlarız?” makalesini yayınladığı için teşekkür etmektedir, bu makale evden çalışırken iş için uygun bir ortam aramanın konusunu kapsamaktadır. Bu durum korona salgınının yayılması ışığında bir zorunluluk haline geldi, bu nedenle bireyin üretken kalabilmesi için ev çalışma alanında uygun koşulların yaratılması gerekiyor. Doğru yeri seçmek ve iyi aydınlatmayı sağlamak, hatta yerinde canlılık yaratabilmek adına bitkileri ve home ofis için dikkate alınması gereken önemli unsurları kullanmak gibi önerileri kapsamaktadır. Çalışanları birbirine bağlayan modern teknolojilerin mevcudiyeti sayesinde, evden sorunsuz bir şekilde çalışmak ve uygulama yapmak kolaydır.

Algedra Grup CEO'su Mohab Ayoub, evden çalışma olasılığının yanı sıra ofis stilinin seçimini azaltmak adına çalışma ortamına benzer bir ortam yaratmanın gerekliliğini vurguladığı için bu konudaki görüşünü paylaştı. Aynı zamanda bu durumun ev sahibine ve uzmanlığına bağlı olduğunu ve home ofis iç tasarımlarının çeşitli tiplerine ve çeşitli stillerine örnekler vererek tavsiyelerde bulunmuştur.

Dolayısıyla, çalışma ortamının yaratılmasının fonksiyonel stile göre değiştiğini görüyoruz.

Başarılı bir yönetim sisteminin benimsenmesinde ve iş verimliliğinin tam olarak farkında olmasında yönetimin rolünü vurguladı. Bazı mesleklerde, evden işi tamamlamak, odak veya sanat ve yaratıcılık gerektiren işler gibi her iki taraf için de yararlıdır.

Makalenin tamamını okumak için lütfen bağlantıyı tıklayın.