For Consultation

Haberler & Etkinlikler

ALGEDRA Birleşmiş Milletlere Bağlılığını Sürdürüyor

Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi'nin aktif bir katılımcısı olarak ALGEDRA, Küresel İlkeler Sözleşmesi'ni ve ilkelerini 2019-2020 yılı için iş stratejisi, kültür ve günlük operasyonlara entegre etme eylemlerini açıklayan ilerleme raporu hakkında yıllık bir bildirim daha sundu.

Raporda, ALGEDRA CEO'su Mohab Ayoub'un Küresel İlkeler Sözleşmesi ilkelerine bağlılığın devam ettiğine dair bir beyanı, alınan önlemlerin bir açıklaması ve yıl boyunca sonuçların ölçümleri yer alıyor.

2020 yılı, iç tasarım endüstrisi de dahil olmak üzere tüm dünyayı etkileyen öngörülemeyen birçok olay getirdi. Çalışanların, müşterilerimizin ve toplumun geri kalanının güvenliğini sağlamak için kesintisiz ve durmaksızın çalışmayı sağlamak için ek önlemler alınmalıydı, bu iletişim raporuna da yansıdı.

Birleşmiş Milletler örgütünün misyonu, uluslararası barış ve güvenliği sağlamak, insan haklarını korumak ve evrensel olarak ilan edilmiş on ilkenin rehberliğinde sürdürülebilir kalkınmayı teşvik etmektir. ALGEDRA, bu ilkelerin temelini iş sürdürülebilirliği için operasyonun özüne başarıyla entegre etti ve daha fazla uygulama için çalışmaya devam ediyor.

ALGEDRA, müşterilerimiz ve ortaklarımızla şeffaflığa dayalı güçlü ilişkiler geliştirir ve sürdürür, yüksek nitelikli, deneyimli ve çok uluslu bir ekiple en iyi sonuçları vermeye çalışır. Bu arada şirket, daha fazla çevresel sorumluluğu teşvik eder, eğitim girişimlerini destekleyerek eğitim için bir olanak sağlar ve çalışanların gelişimine katkıda bulunur.

ALGEDRA için, Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi'nin bir parçası olmak, yalnızca on ilkeyi uygulamak değil, aynı zamanda insanlığın yaşam tarzının düzeyine bakılmaksızın daha iyi bir ortamda yaşamasına yardımcı olacak yenilikler ve yeni yöntemler geliştirmek için yaratıcılığa yatırım yapmak anlamına da geliyor.

Şimdiye kadar yapılan büyük çabalarla şirket, Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi sürdürülebilirlik ilkelerine bağlılığını sürdürmeyi planlıyor.