cloudfront

HABERLER & ETKİNLİKLER

iç tasarım firmaları

Algedra Grup, iç tasarım ve dekorasyon dünyasındaki mükemmelliği ve liderliği ile tanınmaktadır. Özgün tasarımlarının övgüsü sadece müşterilerinden değil, bu alanda uzun yıllara dayanan deneyime sahip rakiplerinden de gelmektedir.

Algedra Grup kuruluşundan bu yana, sadece Dubai'deki ana ofisinin yakınında değil, sunulan tasarımların seviyesini de artıran iç tasarım dünyasında yeni yollar ve önemli fikirler geliştirdi. Birleşik Arap Emirlikleri'nin geri kalanına bir yıldan kısa bir süre içinde, Körfez'deki her noktaya, Orta Doğu'daki birkaç ülkeye ve dünyanın geri kalanına yayıldı.

İç tasarım şirketi

Kurucusu başarılı işadamı Mohab Ayoub'un vizyonu, kuruluşundan bu yana birçok yönden kapsamlıydı. Mühendis Tareq Skaik ve ekibin geri kalanıyla birlikte, öncelikle tüm müşterilerin memnuniyetini garanti eden bir yaklaşım sundu. Her müşterinin farklı bir zevke ve farklı bir toplumsal kültüre sahip olması zordur, ancak dünyanın farklı yerlerinden Algedra'ya katılan profesyonel mühendislerden oluşan bir ekibin işbirliğiyle, müşterilerin her türlü ihtiyacını karşılayabildiler. Böylece, iç tasarım alanında liderlik merdiveninde ilk sırada yer aldılar ve hala da öyleler.

mimarlık firması

Algedra zarif, farklı ve yeni olan her şeyle sürekli şaşırtır. Son zamanlarda şirket, yetenekli sanatçı İsmail Tamer'i marka elçisi olarak açıkladı. Sanatçı İsmail Tamer, izleyicide yankı uyandıran sıradan, klişeler ve tuhaf fikirlerden sıyrılan daha önceki dikkat çekici yaratıcı üretiminden dolayı seçildi.

İstanbul'da iç tasarım şirketi

Birkaç gün önce İsmail Tamer, en son Algedra Grup projelerinden birini sundu. Tüm proje, Algedra ekibi tarafından üst düzey mobilyalar ve dekorasyon aksesuarları ile tasarlanmış, dekore edilmiş ve uygulanmıştır. Şirketin YouTube'daki resmi sayfasındaki aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ederek videoyu görüntüleyebilirsiniz.

Algedra Grup, Ortadoğu ülkelerinden birinde çekilen yeni müzik videosunun sponsorluğunu açıkladı. Müzik videosunun birçok nedenden dolayı popülerlik kazanması bekleniyor.

Türkiye'de mimarlık şirketi

Öncelikle oyunculuk ve video çekimine katılanlar açısından sanat dünyasında önemli bir ağırlığa sahip olan temeller üzerine kurulmuştur. Hikayenin planında şarkıcı, alışkın olduğu şeyden ve akranlarının sunduklarından ayrıldı. Bunu dramanın konusu ile şarkı arasında basit bir şekilde birleştirdi. ALGEDRA, bu çalışmanın resmi sponsoru olduğu için, sanat, zarafet ve lüks için her zaman referans olan Algedra markasının görünümüne rehberlik ederek videonun prodüksiyonunu doğrudan denetledi.

Nihai çalışmanın önümüzdeki iki hafta içinde açıklanması bekleniyor. Önce videoyu görmek için haberleri takip edin.