For Consultation

Haberler & Etkinlikler

Decobuild 2021 Algedra Grup sponsorluğu ve başarısının nedenleri

Bu yıl Decobuild 2021'e katılımımız, Algedra ve çalışanlarımız tarafından sizlere sunuldu, şimdi gördüğümüz mevcut forma ulaşmak için çağlar boyunca gelişen iç tasarım kavram ve ilkelerini zenginleştirdiğimiz, dekorasyon, iç ve dış tasarım alanında özel bir etki yarattık. Bu alanı zenginleştirdik derken kastettiğimiz, müşterinin görmek istediği şeyin yüzeysel değil derin bir anlayışına odaklandığımız, müşterilerimizin projelerinin ilk aşamalarından bizi ayıran katma değerlere sahip olmamızdır. Bu nedenle, müşteri tasarım dünyasında ne olduğu konusunda yeterli bilgiye sahip olsaydı, bize dönmeyeceğini başından beri tamamen biliyoruz, mühendislik ekibimizin üstlendiği büyük rolün sırrı burada yatıyor. Decobuild fuarında bizi ziyaret eden herkese, bir mekanın güzelliğinin, detaylarının güzelliğinde değil, sakinlerinin onu nasıl gördüğüyle yakından ilgili olduğunu açıkça belirttik. Başlangıçta görevimiz, müşterinin hayal gücü ile tasarlanacak yer arasında duygusal bir köprü oluşturmak, ardından bu tutkuyu yansıtan yapılar ve mekanlar oluşturmak, peki örneğin yatak odasında oturmak ne işe yarar, oturma odası mı yoksa güzel bir meclis mi ki bu samimiyet ve bu bağdan yoksun? Şehirde belli yerlere gideriz çünkü onları severiz, orada oturmayı severiz, çünkü onlar bize bir tür mutluluk, sevgi, huzur ve bizi oraya gitmeye motive eden başka şeyler hissettirir. Bu, fuara katıldığımız süre boyunca ve bizi ziyaret eden herkese,  Algedra Mimarlık ve İç Tasarım Hizmetlerinde söylediklerimizin tamamen aynısıdır. Bu aşamayı uzun zaman önce her yerde var olan kanıtlarla geçtik, ancak bugün aradığımız tek şey sizi anlayabildiğimizi kanıtlamak ve istediğinizi elde etmek için bu anlayışı gözlemlemek. Sevdiklerinize sahip çıkarak arzularınıza ve hedefinize ulaşmanızdan duyduğumuz memnuniyetin samimiyeti ile motive oluyoruz.

interior design company

Mutluluğunuz sizi çevreler, sizden yayılır ve size geri döner.


decor company

Elbette Algedra her yıl olduğu gibi, bu yıl katıldığı bu fuarda, pavyonunun güzelliği ve alışılmış zarafetiyle göz kamaştırıyordu. İtalya ve Türkiye dahil olmak üzere dünyanın farklı ülkelerinden gelen malzemeler, duvarların, mobilyaların, antikaların ve farklı dekorasyonların renklerini uyumlu bir şekilde bir araya getirdi.


interior design companies

Algedra, tasarım ve dekorasyon sektöründeki etkisi nedeniyle rekabeti artıran ve bölgedeki diğer firmaların katılımını hızlandıran fuara katılımını erken duyurmuştu, ancak izleyicilerimiz bizi yetenekli dekorcular olarak adlandırıyor.

decor companiesdecor companies in turkeyinterior design company in turkeyinterior designhome decorhome decorationinterior design companies in istanbulinterior design company in istanbul