For Consultation

Haberler & Etkinlikler

Algedra, bu yılki sergiyi başlangıcından bu yana en büyüğü yapmak için Decobuild Organizatörleri ile ortaklık kuruyor

Decobuild'in 5. baskısı, yıllık iç tasarım, dekorasyon ve yapı malzemeleri fuarı için hükümet ve özel sektörden katılımcıları bir araya getirecek.

İç tasarım ve dekorasyon sektörünün lider oyuncusu Dubai - Algedra, yaklaşan Decobuild 2021 fuarına stratejik ortak ve katılımcı olarak katılacak. Bu yılki edisyon, organizatörler ve ortaklar tarafından gösterilen çabalar ve sıkı çalışma sayesinde tarihinin en büyüğü olacak.

24-27 Kasım tarihleri ​​arasında Dubai Dünya Ticaret Merkezi'nde planlanan dört günlük etkinlik, en iyi ürünleri ve en son trendleri sergilemek için iç tasarım, mimari, dekorasyon, inşaat ve mühendislik seçkinlerini bir araya getirecek. Bankalar ve finans kuruluşları da proje finansmanı ihtiyaçlarını karşılamak için orada olacaklar.

Muhammed bin Rashid Konut Kuruluşu (MBRHE) tarafından düzenlenen bu sergi, endüstrinin COVID salgınının neden olduğu zor aşamayı aşması için mükemmel bir fırsat.

Etkinlik 80'den fazla katılımcıya sahip olacağından, bu sergi evlerini inşa etmek, yenilemek veya yeniden geliştirmek isteyenler için çok iyi bir yol sunuyor. Algedra ayrıca, tamamı Algedra Grubu CEO'su Mohab Ayoub da dahil olmak üzere, şirketin üst düzey hiyerarşisi ve uzman tasarımcılar tarafından sunulan projelerini ve en son tekliflerini sergileyecek.

Yaklaşan Decobuild 2021 fuarında Algedra grubunun CEO'su Mohab Ayoub, “Tekliflerimizi ve projelerimizi potansiyel müşterilerimize sergilemekten büyük heyecan duyuyoruz. Bu, organizatörler tarafından sağlanan çok iyi bir fırsat ve bu etkinliği bugün olduğu gibi göstermelerine yardımcı olabildiğimiz için çok mutluyuz.”

Algedra, sürdürülebilir kalkınma, konut istikrarı, yenilikçi çözümler sunan ve yaşam kalitesini artıran ürün ve hizmetlerini sunacak. Böylece geleceğe bakan bir lider olarak rolünü pekiştiriyor.