For Consultation

Haberler & Etkinlikler

istanbul'da iç tasarım şirketi

Son iki yılda birçok insanın hem özel hem de iş hayatında büyük bir değişim dönemi oldu. Bazı şirketler pandeminin neden olduğu kısıtlamalar nedeniyle zarar ederken, diğerleri bu kriz ortamında büyüme ve gelişme için yeni fırsatlar buldu. 2020 ve 2021 yıllarının birçok yönden oldukça aydınlatıcı olduğu söylenebilir. Uluslararası tasarım ve mimarlık firması Algedra Grup, harika çalışanları ve yönetimi sayesinde geçtiğimiz yıl büyük performans gösteren şirketler arasında yer alıyor.

İstanbul'da dekorasyon şirketi

Algedra Grup CEO'su Mohab Ayoub, şirketin çalışma etiği hakkındaki görüşlerini bizimle paylaşarak, "Bizi sadece para kazanmaya zorlayan sistemi uygulayarak ne elde edebiliriz? Kısa vadede kendi ekonomimizi canlandırmaya yardımcı olabilir, ancak bu, piyasada uzun süre kalmamıza yardımcı olmuyor. İnsanlar daha iyi olmaya ve sevdikleri her şeyi yapma konusunda daha yetenekli olmaya motive olduklarında, onların gelişimini teşvik edeceksiniz ve para peşinden gelecektir. İnsanlar ne için çalışacaklarını seçebilirler. Ayrıca Algedra Grup çatısı altında oluşturulan projelere herkes katılabilir.Algedra Grup'un aslında büyüme için zorunlu bir faktör olan farklı bir şekilde çalıştığını düşünüyorum. Projelerimizi ve tasarım uygulamalarımızı yaparken kalpten hareket ediyoruz, bizi pazardaki diğer rakiplerimizden ayıran şey bu."

İstanbul'da mimarlık şirketi

13 Kasım 2021'de Algedra Grup, Algedra İstanbul şubesinin lansmanının 7. yılını muhteşem bir etkinlikle kutladı. İstanbul'da gerçekleşen etkinlik Algedra yönetimi ve personelini bir araya getirdi. Konuklar yoğun bir gündem içindeydiler: konuşmalar, referanslar, ekip liderlerinin ve başarılı çalışanların başarılarının ödüllendirilmesi ve daha fazlası etkinliğin ana başlıklarından bazılarıydı.

iç mimarlık şirketi

Kutlamada son bir yılda hızlı büyüme ve etkileyici ekip çalışması sergileyen liderlerin isimleri açıklandı. Mohab Ayoub'a göre, "Algedra Çalışan Günü’nün benzersizliği ve Algedra İstanbul'un 7. yıldönümü, Algedra’nın ileride ne kadar farklı işler yapacağının habercisidir - bu, yeni lider markasının şekillendiği dönemdir. Liderlerimiz yalnızca çok düzeyli mimaride ve tasarımda uzman olmamalıdır, aynı zamanda öncü projelerde görevler almalıdır. Çalışanlarımız sayesinde, önümüzdeki 10-20 yıl içinde yeni bir tasarım ve mimarlık liderleri sınıfı ortaya çıkacak."

en iyi mimarlık şirketi

Algedra Personel Günü ve Algedra İstanbul'un 7. Yıldönümü, tüm Algedra Grubu topluluğu,  Algedra Yönetimi ve şirketin tüm çalışanları için canlı örnekler haline gelen ödüllü liderler için olağanüstü bir etkinlik oldu.

mimarlık şirketimimarlık şirketi
mimarlık şirketimimarlık şirketimimarlık şirketi