cloudfront
En iyi iç tasarım şirketi istanbul

Herkesin güzel ve iyi dekore edilmiş bir eve sahip olması bir rüya. Bütçeniz, evinizi A'dan Z'ye yeniden düzenlemenize izin vermiyorsa, herkes için sürdürülebilir bir ortam oluşturmak adına küçük değişiklikler yapabilirsiniz, yani bir oturma salonunu yeniden dekore edebilir, mutfağa çekidüzen verebilirsiniz ve benzeri gibi.

Aşağıda, evinizi yeniden düzenlemeniz için kullanabileceğiniz 8 bütçe dostu ipucu bulunmaktadır. 

1. Boyayın:

Wall Painting 

Evinizi boyamak, evinize yeni ve taze bir görünüm vermenin en uygun maliyetli yolu olabilir. Canlı ve benzersiz görünmesini sağlamak için parlak renkler tercih edin. Parlak renkleri sevmiyorsanız, hafif temalara gidin ve bir değişiklik için çağdaş duvar sanatı tasarımları ekleyin.

2. Düşük Maliyetli Parçalar ile Aksesuar Edinin :

Evinizi yeniden boyadığınızda, evinize yaratıcı bir görünüm vermek için fotoğraf çerçeveleri, minderler, lambalar, aynalar gibi düşük maliyetli aksesuarlar satın alın. Düz bir fotoğraf çerçevesini ham jüt veya geri dönüştürülebilir herhangi bir kullanılabilir malzeme ile süsleyin. Yaratıcı bir görünüm katacaktır. 

3. Bir Ayna Ayarlayın:

Oturma odasının göz alıcı görünmesi ve tüm alana bir ışıltı getirmesi için bir ayna olmalıdır. Biraz estetik anlayışınızı kullanın ve basit bir aynanın sınırlarını kibrit çubukları, bambu çubukları, hamur çiçekler veya mobilyalarla iyi eşleşebilecek diğer malzemelerle süsleyin. Oturma odasının öncekinden daha büyük görünmesi için akıllıca yerleştirmeyi unutmayın.

wall mirror

4. Bazı Bitkiler ekleyin:

Herhangi bir yeri güzel ve doğal göstermek için bitki eklemek her zaman en iyi seçimdir. Evinize çarpıcı bir görünüm vermek için bazı ucuz bitkiler satın alın ve şeffaf bir vazoda / kapta süsleyin.

5. Detaylandırmayı Yenile: 

Bazı kendi kendine yapılabilecek ev iyileştirmelerini yapın. Halıları çıkarın ve başka halılarla değiştirin veya zemine geleneksel baskılar ekleyin ve bu çok pahalı değildir. Bu evinize zarif bir dokunuş katabilir.

 DIY decor

6. Yatak odası düzenleme:

Yatak odası güvenli bir sığınak olarak ve taze haliyle tutmak için her zaman değiştirilmelidir. Mümkün olduğunca cazip ve rahat olun. Sakin bir his katarak çiçek battaniyesi ile kaplı beyaz çarşafları ekleyin.

7. Buzdolabı Kapısını Büyütmek:

Eski notları, mıknatısları, resimleri ve sanat öğelerini yenileriyle değiştirme zamanı geldi. En sevdiğiniz küçük parçalara mıknatıs eklemek veya bazı küçük basılı resimleri yapıştırmak, not defterini yenilemek vb. 

8. Pencereleri görselleştirin: 

Bir odaya girdiğinizde, pencereler ilk dikkati çeker. Onları parlak tutun. Pencerenin dışındaki görünüm güzelse, pencereyi netleştirin ve perdeleri daima açık bırakın. Perdeler de kullanılabilir. Aksi takdirde, odanın renkleriyle uyumlu doğal bir duvar kâğıdı kullanın.

Window Decor
İlginizi çekebilecek makaleler