For Consultation

Blog

Sevmek ve öğrenmek son derece kabul edilebilir. Ancak fiziksel olarak hayallerinize doğru adım atmalı, korku ve karışıklık arasında kalmamalısınız. Kişisel bir renk, herhangi bir endişeyi ve finansal baskıyı hafifletmeye yardımcı olur, doğada maneviyat ve gerçek çağrı ile bağlantı kurar.

 Orange Wall

Güneş ışınları her akşam biraz daha uzar ve hoş karşılanır. Güzel renkli fırçalanmış versiyonun tasarım dünyasında bir anı vardır. Yepyeni bir evde bir tarih duygusu yaratmak için evde- stiller ve orta yüzyıl alanlarında eşit şekilde çalışır. Ayrıca ışık karışımı, masa, sandalye ve bunun gibi ev mobilyalarına sıcak bir parlaklık katar.

Parlak turuncu renk tonu, döşemeli sandalyelere hizmet eder. Ancak canlı turuncu tonda olanı masa ve kapı kolları için kullanılır. Mutfak dolaplarına göre, gri- kahverengi ahşap ve parlak turuncu inanılmaz bir renktir.

 Lavender Colors

Lavanta, beyaz ağaçta erik ve gümüş ile eşleştirildiğinde parlar ve ayrıca bir tatil kapısını aydınlatır. Bu renk tonu geleneksel tatil ve parti dekoruna mükemmel bir alternatif sunuyor. Ancak kremsi bej ipucu içeren sıcak turuncu bir renk tonu, her odayı yeniler.

Ortaklıktaki bazı tasarımcılar her ay ve her tarih için bir renk paleti oluşturdular. Bunlar, özel bir tarih için kişiliğin “numerolojik” öneminin anlaşılmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Aspen Gold rengi, zihinsel çevikliği ve sağlığı artıran şaşırtıcı ve uyarıcı bir renktir. Böylece, Aspen Gold ile çevrelenmek hayata zevk katacak ve iletişim becerilerini artıracaktır. Diğerleri, Nergis'in dışa dönük doğa ile kibar ve cömert olduğunu düşünüyor. Nergis ile çevrili olmak, yorgun hissettiğinde enerjiyi yeniler ve yorgun doğayı canlandırır.

Bazı "Kelebek" okuyucuları şöyle diyor: "Bu, cesur bir ifade veren turuncu ve pembe karışımının güzel bir birleşimi, ancak kendi başına duracak kadar yumuşak. Diğer okuyucular birlikte harika göründüklerini bile düşündüler". Editör Shannon, mutfağın içinden modern bir koltuğa kadar küçük dozlarda sulu bir yumruk ekleyen parlak neşeli turuncu rengiyle büyülendi.

colored cushions

Son olarak, kişisel renk refah ve gençliği sembolize eder. Bu zamanla değişmeye yardımcı olur. Piquant Green ile çevrili olmak, arzulara ulaşmak için farklı yollar olduğunu ve harika mutlu yaşamın son noktasına ulaşma becerilerinin kazanılacağını hatırlatır.

Bağlantıya tıklayarak Türkiye'nin en iyi dekor ve iç tasarım şirketi Algedra hakkında daha fazla bilgi edinin.