cloudfront
En iyi mimarlık şirketi Türkiye

Meclis, misafirleri ağırlamak için olan geleneksel bir mekandır ve sahibinin misafirperverliğini ve zevkini yansıtır, bu nedenle Meclis dekorunun farklı olması ve gereken olumlu etkiyi yaratması için konforlu bir atmosfere sahip olması gerekir. Bu nedenle ALGEDRA tasarımcıları modern İslami Meclis ve klasik Meclis gibi birçok tasarım ile ilgilenirler. ALGEDRA tasarımcıları, bakış açınızı ve taleplerinizi bilirlerse meclisinizi istediğiniz şekilde tasarlayabilir ve böylece müşterinin fikirlerinin ve ALGEDRA tasarımcılarının ve mühendislerinin vizyonunun mükemmel bir karışımı ile yaratılan farklı ve görkemli bir tasarım elde edersiniz.

modern Islamic Majlis and the classic Majlis

ALGEDRA, Yunan Mimarisi, İtalyan Tasarımı, İngiliz inovasyonu ve Doğu Dekoru (eski ve modern) ile batı ve kültürlerini birleştirdi.

Meclisin tavanı, duvarları ve süslemeleri, pürüzsüz bir tasarıma katkıda bulunur, meclis dekoru, en çok meclisin özgünlüğünü ve güzelliğini sağlayan el sanatlarına bağlı olduğu için, yaratıcılık ve en iyi hammaddelerin kullanımına odaklanır. Yastıklar ve Halı, meclisin parlaklığını vurgulamada büyük bir rol oynamaktadır, çünkü tavan ve duvarlardaki yazılara ve süslemelere uyan otantik dekoratif sanatın kalitesini ve ustalığını göstermektedir. Bazı tasarımlarda yazılar halıdan esinlenmiştir.

Odanın lüksünü arttırmak için, kadife perdeleri veya yüksek kaliteli kumaşları kullanmak, sandalyelerin ve koltuk bacaklarının kolçaklarında ahşap oyma ve yazılar bulunan klasik dekor mobilyalara uyduğundan odanın daha görkemli görünmesini sağlayacaktır. Bu aynı zamanda meclisin, mümkün olan en fazla sayıda ziyaretçiyi ağırlamak için geniş ve yaygın olarak kullanıldığını düşündüğümüz tasarımları için de geçerlidir;

wide Majlis

ALGEDRA tasarımcıları, koltuk kumaşına uyan eserler, kristal, şamdanlar, kadife perdeler gibi bazı aksesuarları kullanmanın yanı sıra, tüm döşemeyi kaplamayan, ancak zeminin büyük sanatsal bir resim gibi görünmesini sağlayan büyük halılar kullanmanızı tavsiye ediyor.

Doğu sanatının, iç mekân tasarımında ve dekorasyon dünyasında kendilerini güçlü bir şekilde iten diğer Meclis tasarımları arasında, mekanın tüm bileşenlerinde doğu dekorasyonu ile iyi bir oranı vardır; tavan, duvarlar, koltuklar ve halı kaplı zeminler bulunmaktadır.

eastern decoration design

 Modern tasarımlar şimdi meclis tasarımında kullanılıyor. Modern Meclis dekorasyonunun sadeliğine rağmen şıklığı, yumuşak renkleri, modern resimleri ve hafif alçı süslemeleri ile ayırt edici özellikleri vardır. Avizeler ve yan aydınlatmalar, yerdeki heykellerin, resimlerin ve renklerin güzelliğini gösteriyor. ALGEDRA, Mecliste ki modernliği, sofistike ve ayırt edici lüksü hesaba katar.

 
İlginizi çekebilecek makaleler