For Consultation

Blog

Ev dekorunda farklı malzemelerin renkleri, doku farklılıkları ve rolleri; mekâna ve büyüklüğe göre değişiklik göstermektedir. Bazen eksiksiz ev iç tasarım çözümleri sunmak ve evinizin atmosferini tamamen değiştirmek için sadece bir aydınlatma detayı yeterli olacaktır.

Açık renk tonlarının kullanımlarından ve canlı renklerin sıradanlığı nasıl bozabileceğinden ev dekorasyonu örnekleri ile bahsedeceğiz. Tanıdık ve monoton mobilya parçalarının kullanımı artık sıkıcı görünebilir.

Evinizde yeni bir atmosfer yaratmak ve küçük dokunuşlarla dingin bir ortam yakalamak artık mümkün.

Evinizin değerlendirmek istediğiniz bir köşesine veya alçak tavanlı bir tavan arası odasına nasıl ferah bir etki verebileceğinize dair detayları bulacaksınız. Gün ışığının yeterli olmadığı noktalarda kullanabileceğiniz alternatif lamba örnekleri, yeni inşa ettiğiniz evinizin veya değiştirmek istediğiniz yaşam alanlarının monotonluğunu kırmanıza ve yenilik katmanıza yardımcı olacak.

Doğru lambaların kullanılması

Yalnızca doğru lamba seçeneklerini sunarak bambaşka bir atmosfer uygulayabilirsiniz. Çağdaş ev dekorasyonu örneği, oturma odası ve yemek alanlarında lambaların kullanımını güzel bir cazibe yaratır.

İç tasarım şirketi

Algedra'nın eseri olan bu ev dekorasyonunun geri kalanını görmek için mutlaka buraya bakmalısınız.

Klasik mobilyanın konforunun yanı sıra modern çizgiyi yakalayan sandalyeler kullanıldı. Diğer yandan aydınlatma ve mermer döşemenin yanı sıra duruşuyla estetik değer katan lambalarla, sıcacık salon manzarasıyla salonda büyüleyici bir görünüm yakalandı.

Zıt renklerin rolü

Kontrast içeren görsel olarak ilginç iç renk şemaları, evinizin iç tasarımını ayrıcalıklı ve ilginç hale getirebilir ve bu da kalıcı bir izlenim yaratmanıza yardımcı olur.

İç tasarım şirketi

Bir odanın görsel temasıyla oynamak için açık ve koyu renkleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Beyaz olmayan renk temaları daha açık renklerle kontrast oluşturabilir. Tersine, tüm açık renk temaları, daha rahat renk paleti ile doğru koyu kontrast ile karartılabilir ve evinize özel bir etki katabilir.

Sıra dışı ve farklı nesneleri kullanmaktan çekinmeyin

Çok yoğun mobilyalar kullanmazsanız ve gözü yormayan bir dekorasyon yaratırsanız daha fazla cesaret gerektiren sıra dışı objeler kullanabilirsiniz.

İç tasarım şirketi

Büyüklüğü kaçırmadığınız ve dar alanları boğmadığınız sürece, kalabalık yaratmayan yaratıcı fikirlerle dekorasyonunuzu eğlenceli hale getirmeniz mümkün.

Sıradanlığı kırın

Pembe ve mavi tonları gibi canlı renklerin kontrast koyu palete eklediği hava ile monotonluğu kırdığı modern bir dil kullanan yatak odası dekorasyonu örneği oluşturabilirsiniz.

İç tasarım şirketi

Böylesine canlı renklerin kullanımına imkân vermek ve gözleri yormamak için beyaz duvar rengi tonları kullanılmıştır. Mermer zemin dokusu ile kapı yakın tonlarda kullanılmış ve göz yorgunluğunun önlenmesine özen gösterilmiştir.

Elbette sıra dışı ve canlı mobilya ve aksesuar seçimleriyle genç bayanlar için özel bir yaşam alanı oluşturuldu.

Algedra’nın iç tasarım çalışmalarını ziyaret ederek daha fazlasını öğrenin.