cloudfront
İstanbul'daki İç Tasarım Firmaları

Spor hayatımızın çok önemli bir parçası haline geldi, sadece hobi ya da zenginler için bir alışkanlık değil, bir yaşam rutini olmalı, ama birçok insanın spor salonuna üye olmak için vakti yok, o yüzden hemen spor salonunu kendi evininze getirebilirsiniz.

Bir ev spor salonunun zenginler ve ünlüler için olduğu gibi yanlış bir kanı vardır, ancak ihtiyacınız olan tek şey boş bir alan, araçlar, iyi aydınlatma ve havalandırmadır.İstanbul'daki İç Tasarım FirmalarıALGEDRA uzmanları, her makine için gereken alanı belirlemenizi tavsiye eder, böylece gereksiz şeyler için boşa alan harcamazsınız.İstanbul'daki İç Tasarım Firmaları

Büyük bir odada, örneğin spor makinelerini eşit bir şekilde ve kullanım sırasında ihtiyaç duydukları alana göre dağıtın; örneğin, bantlar, matlar ve ağırlık aletlerini bir tarafa, makineleri özel bir köşeye yerleştirebilirsiniz.

Ancak, küçük bir odanız varsa, birden çok özelliğe sahip iki makineyi ortaya yerleştirebilirsiniz. ALGEDRA uzmanları, ev sahiplerini kazalara karşı korumak için zeminin cetvel veya ahşapla kaplı olmasını tavsiye etmektedir.İstanbul'daki İç Tasarım Firmaları

Mutfak, modern tasarımlarda oturma odası ve yemek odası ile bütünleşmiştir, Spor odası da bunlara dahil edilebilir, bu yüzden hepsi bir oda gibi görünür, insana ekstra bir motivasyon sağlar, çünkü egzersiz yapmak için televizyondan ayrılmamayı sağlayarak izole olmayı önler.

Spor salonunun mükemmel bir havalandırma ve aydınlatmaya sahip olması gerekir, bu nedenle odanın fazla miktarda güneş ve temiz havanın içeri girip günlük olarak havanın yenilemesini sağlayacak geniş pencereler içermesi tercih edilir.

Ev spor salonunuz için spor makineleri ile ilgili olarak alışveriş yaptığınızda, en iyi fiyatla en iyi kaliteyi arayın, katlayabileceğiniz makineler daha ucuzdur ancak sabit makinelerden daha az dayanıklıdır, bu nedenle bunları satın almadan önce test etmek veya ALGEDRA uzmanlarından yardım istemek daha iyi bir karar olacaktır. 

İstanbul'daki İç Tasarım FirmalarıAntreman yapmak için büyük makineler almak zorunda değilsiniz, ağırlıklar, ipler, yoga matları, büyük bir lastik top gibi basit araçlar ve daha pek çok işi yapacak ve hareket ettirilmeleri daha kolay araçlarla, oturma odanızı herhangi bir zamanda, bir spor salonuna dönüştürebilirsiniz !
İlginizi çekebilecek makaleler