For Consultation

Blog

Banyonuz renkli veya sakin, büyük veya küçük olabilir; ama banyolarda her zaman ihtiyacımız olan tek şey, güzelliği, konforu ve şıklığı içinde barındıran bir alan olmasıdır.

Fayansları banyo içindeki dekor ve mobilyaların tüm detaylarıyla karıştırarak banyonuzu özel ve farklı bir güzellikle canlandırın. Algedra Şirketler Grubu'ndaki tasarımcılar, güzellik ve zarafet dolu tonlarda mekanlar yaratmak, banyonuza farklı alanlar eklemek için çalışıyor.

Müşterilerimize, sade ve klasik mermer tasarımlarla lüks bir spaya her ulaştığınızda sizi düşündürecek kaliteli yüzeylere ulaşmanıza yardımcı olacak birçok banyo fayansı fikri sunuyoruz. Burada her zevke ve her dekor tarzına uygun bir şeyler var.

İç tasarım şirketi

Fayans, porselen ve seramik, yüksek nemli odaları dekore etmenin mükemmel yollarındandır. Ancak şık bir iç tasarım elde etmek için banyodaki yüzeyleri, zeminleri ve duvarları kaplamak için doğru malzemeyi seçmek önemlidir.

Normal duvar hayranları, zemindeki renkli fayanslarla banyo dekorunu çeşitlendirmeli - bu tasarım, sade tasarıma modernliği getirecektir. Zeminlerdeki kontrastlar ve mozaik motifler, özellikle duvarlardaki bulanık motiflerle uyumluysa veya dekore edilmişse harika görünür.

Yer karolarının az sürtünmeli olmasını sağlıyoruz - banyo zeminleri için pürüzlü bir tabana sahip olmak daha güvenlidir, zeminde nem olduğunda daha güvenlidir.          

1- Mozaik Karolarda Ton Değişimleri

İç tasarımda renk geçişlerindeki farklılık elbette güzellik ve özel bir çekicilik katan harika bir detaydır, bazen malzeme farklılığı renk tonlarının birleşmesi ile size eşsiz bir güzellik verebilir. Bunu çok basit bir şekilde elde etmek için banyonun bu iç tasarımında, tasarımcının banyo için sabit bir renk tonu olan göz alıcı turkuaz ile granit ve mozaik arasında nasıl oynadığını görebiliriz.

mimarlık firması

2- Satranç seramikler

Fayans ve seramiğin en büyük avantajlarından biri, birçok farklı şekil ve tasarımı birleştirme ve tasarımda benzersiz bir estetik yaratma imkanıdır. Bu fayans ve seramik tasarımları arasında, aşağıdaki tasarımda gördüğümüz gibi iki farklı renkteki fayansı bir araya getirmek ve birlikte karıştırmak olan satranç tasarımı, yani siyah beyaz satranç kullanıldı..

dekorasyon ve iç tasarım

3- Banyo kaplamasında seramiğin favori olması

Banyoda su bulunmasından olumsuz etkilenmeyen ve nemi emmemesine izin veren malzemelerden oluşur. Banyo tasarımı için farklı ve harika tasarımlar seçme imkanı, gravürler ve renkler arasındaki çeşitlilik, banyonun iç tasarımında çekici ve özel bir incelik yaratacak, bu nedenle fayanslar banyoda tercih edilen malzemelerden biridir ve banyo tasarımı için önemlidir.

dekorasyon iç tasarımı

4- Koyu seramik

Bu seramik form yöntemi, en harika, heyecan verici ve benzersiz yöntemlerden biri olarak kabul edilir. Nefes kesen dekorlar yaratmanın iyi bir yolu olduğu ve daha heyecan verici dokunuşlar eklemek için koyu renklere sahip parlak seramik türlerinden birini seçmek tercih edilir. Ancak göz alıcı olması için ister banyonun alt yarısına, isterseniz banyonun ana duvarına yerleştirmeyi tercih edebilirsiniz.

iç tasarım

Dekorasyon severler, birbirinden farklı tasarımları incelemek için Algedra ofislerini veya web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Zeminden duvara tüm banyoları tasarlıyor, uygun rengi seçiyor ve ister ana banyo ister evinizin tüm banyoları için olsun, müşterilerimiz için birçok model sergiliyoruz.

Algedra'daki tasarım ekibi, projenize uygun çözümler bulmaya hazırdır ve zevkinize kesinlikle uyacak mükemmellikle en uygun fiyatla tam memnuniyetinizi sağlayacak birçok seçenek sunacağız.