cloudfront
En iyi iç tasarım şirketi türkiye

Modern dekor uyumlu ve basit çizgileriyle ayırt edilir. Oturma odasında yumuşak pastel renklerle çelişen dalgalı beyaz renk, her aile üyesinin aradığı ahenkli rahatlatıcı hissi verir.

Aşağıdaki resimde buna ek olarak,  yuvarlak ayna daha geniş bir alanın yansımasını vermek için yüzme havuzunu yansıtan bir konuma yerleştirilmiştir.

 contemporary family sitting room

Ayrıca yarım daire ve dalgalı kenarları ile odanın ortasındaki ahşap masa, doğanın kokusunu korumak için yerleştirilir, yumuşak pamuklu kumaşlarla sandalyeler ile çevrili cam yemek masası ile bir tür dengeye ulaşır.

 contemporary bedroom

Aynı zamanda sade bir halı, büyük bir odaya veya hatta küçük bir odaya özel bir alan ekler ve odanın içinde ve dışında uyumlu olan aura ile iyi gider.

 classic living room

Oturma odası mobilyalarına gelince, aile modern tasarımı seçerse, sıcak klasik renkler veya birden fazla renk tasarımı seçerse moda olan şey için gitmelidir. Çünkü modern tasarımın güzelliği klasik romantik tonlarda ve uygun pratik renkler arasında yatmaktadır.

Yastıklar rahat bir oturma alanı için çok önemlidir, bu yüzden kumaşları pamuk ve keten veya hatta işlenmiş kumaşlardan yapılmıştır. Renk kontrastına ek olarak, odaya rahatlatıcı bir his sağlamak için yastıklar dekore edilmeli veya çok renkli olmalıdır.
İlginizi çekebilecek makaleler