cloudfront
En iyi mimarlık şirketi istanbul

Yüksek teknoloji tarzında villalar şık, modern ve sıra dışı görünüm verir. Desenleri ve klişeleri sevmeyen insanlar için uygun ev tasarım seçenekleridir. Düz çatılar, metal ve cam elemanları, basit geometrik şekiller, sahiplerinin bireyselliğini gösterecektir:

high tech style villas

Taş işçiliği kullanmak özgün villa projelerini vurgular. Taş kaplama, cephe dekorasyonu, havuz çitleri için kullanılabilir:

Doğal taş, çeşitli bina ve kaplama malzemeleriyle birleşerek çevredeki alana uyum sağlar ve güzelleştirir:

Cam tasarımı, yüksek teknoloji tarzının önemli bir özelliğidir. Kır evindeki panoramik pencereler odayı daha aydınlık ve havadar yapar; Buna ek olarak, bu tür camlar güzel bir manzara görünümü ve açık alan deneyimi yaratır:

high tech homes

Panoramik bir cam tasarlarken, bu tür yapıların güvenliğini ve yerini dikkate almak önemlidir. Perde veya panjur kullanımı, alanın genel görünümünü ve villanın genel tasarımını bozabilir. Bu nedenle, cam türünü iyice ve dikkatli bir şekilde seçmek gerekir.

Yüksek teknolojinin soğuk ve parlak dekorasyonlaı ile karakterize olmasına rağmen, bu stilin dış kısmında orijinal ekleme ağaçların parçaları olacaktır. Ahşabın doğal sıcaklığının kozmik soğuk cam, metal veya karo ile kombinasyonu ile birleşecektir- çok abartılı ve eklektik bir çözüm için:

villa swimming pool

Her şeyden önce, villa- iyi dinlenmek ve rahatlamak için bir yer, bu nedenle bu evlerin sakinleri için yeterli, tercihlerine ve mizacına uygun olması, güzel ve rahat olması, konforlu hissedilmesi çok önemlidir.
İlginizi çekebilecek makaleler