For Consultation

Blog

Değişim ve dinamizm, özellikle duvarlar için evdeki renk seçiminin başında gelir. Renkler rahatlatıcı olmadığında, parlak ve dekorasyona uymadığında dekorasyon mükemmel görünmüyor.

ALGEDRA mimarları, yerdeki bir çekim noktasına odaklanır, böylece merkezi duvarı farklı renk ve dekorasyonla kullanırlar.

Salonlarda, oturma odalarında ve hatta yatak odalarında merkezi duvar için, ALGEDRA tasarımcıları tarafından merkezi duvarı farklı bir şekilde dekore etmenize imkan sağlamak adına önerilen çok fazla seçenek var. İşte bir çekim noktası için bazı zarif ve sanatsal fikirler:

Çoklu Seçeneğe Bağlı Resim: El çizimi, duvar kağıtları, seramik, orman, aynalar, ferfoge tasarımları, farklı resimler, raf ve farklı alçı levha türleri olan resimleri içerir.

decoration central wall

Merkezi duvar, ahşap heykel rafları veya camsı olanları ailenin fotoğrafları veya başka bir resim ile aşinalık sanatsal bir şekilde göstermek için bir ekran olabilir.

Modern salonlarda, merkezi duvar aydınlatıcı boşluklar içermektedir, TV orada olabilir, bazı yansıtıcı kristal parçaları son derece zarif görünecektir. Bu boşluklara bazı resimler, heykeller veya renkli mumlar yerleştirilebilir.

Isıtıcı konumu merkezi duvarı eksenel bir nesne haline getirir, ALGEDRA tasarımcıları, merkezi duvarın kendisi için bir eksenel olacağından, ısıtıcının yanlarında iki konsol parçası önerir, bu konsollar yere harika bir dekorasyon dengesi sağlar.

Duvar kağıtları, çizim ve şekillerin çeşitli seçimleridir, merkezi duvara duvar kağıdı uygulamak ve diğer duvarları boyamak yeterli olabilir.

algedra wall decoration

Duvar kağıdı odadaki dekorasyona uymak için gerekli değildir, biri yeterlidir. Ancak genel olarak, pastel renkler her şeye en çok uydukları için önerilir.

Belirli seçeneklere sıkı sıkıya girmekten kaçınmak için seçimlerinizi sınırlandıran renklerden ve duvar kağıtlarındaki çıkıntılardan kaçınmanız önerilir.

Orta duvarda çizim yapmak gerçek sanat isteyenler için sanatsal bir avantajdır, duvar büyük neşeli bir resim olacaktır.

Boya, düzenli değişiklikler için uygun seçimdir. ALGEDRA’nın tasarımcıları, bu yere maceralı bir boyut kazandırmak için cesur ve güçlü bir renk çizmenizi önerir. Ahşap çerçeveli büyük aynaların eklenmesi, seçilen rengin cesurluluğunu zorlayacaktır.

Stoney dekorasyonu, eşsiz güzelliği ve cömert güçlü görünümü nedeniyle en popüler olanıdır. Çeşitli tasarımlar mevcuttur. Merkezi duvara taş dekorasyon yapmak veya bir TV ve aksesuar dolabı, hatta bir akvaryum yapmak aşırı lüks gösterecektir.

excessive luxury design

Odunsu duvar kağıdı ile koyu bej parke ile birlikte oturma odasında doğal manzarayı zorlayan şey ahşaptaki en güzel şeydir.

GRG alçı 3D Fransız tasarımları yangına ve neme karşı dayanıklıdır, yankıyı önler ve %80'i sesleri yalıtır. Kurulumu kolaydır ve yatak arkası, yatak odası, salon veya oturma odası için en iyi tasarımlara sahiptir.

Dekore edilmiş fiber plakalar da birçok renkle boyanabilir ve aynı yerlere yerleştirilebilir.

Duvarda çizim yapmak çoğu kişi tarafından en çok aranan ve ALGEDRA tasarımcıları tarafından önerilen işlemlerdendir.