For Consultation

Blog

Bir çocuk odası tasarlarken ve düzenlerken, ebeveyn dokunuşu harika olurdu. ALGEDRA’nın tasarımcıları, ebeveynlerin profesyonel tasarımcılara danışmalarına gerek kalmadan çocuklarının odalarında başvurmaları için bazı ipuçları öneriyor.

Çocuklar yenilik yaptıklarında harika hissederler ve yeni yerleri düzenlemeye yardımcı olurlar. Birçok tasarım ve güzel ipucu, yetişkinlerin çocukluklarına geri dönebilecekleri küçük bir alana hayat verebilir. Ne kadar basit olursa olsun, ailenizle birlikte yapabilirsiniz.

Ebeveynler en iyi koşullarla güvenli ve emniyetli hale getirebilir:

Duvarları çocuklarınızın yardımıyla bazı karikatürlerle süsleyin, böylece çizerken veya yapıştırırken bile kendilerini özel hissederler. Masaya renkli paketler eklemek, her bir rengi belirli bir araca özelleştirmekle birlikte harika görünecektir.

Decorating the walls with some cartoons

1. Seçtikleri bitkilerle temiz ve düzenli bir köşeye bir fıçı yerleştirerek bitkilere olan tutkularını güçlendirmeye yardımcı olun, böylece küçük renkli fıçılarda kendi masalarında bile büyüyen küçük bitkilerini izlemenin tadını çıkarabilirler.

2. Uygun renklere uygun halıların yerleştirilmesi, mavi erkekler ve pembe kızlar için tercih edilir.

3. Bazı odalar iki çocuk tarafından kullanılan kat alanlarıdır ve her iki akıllı taktikten de memnun olmak için sabır gerekli olabilir.

ALGEDRA tasarımcıları tarafından çocukların renkleri ve tasarımları seçmelerine izin verilmesi tavsiye edilir ve ebeveynler çizim ve yapıştırma işlemlerini her iki çocuk tarafından da açıkça görülebilecek şekilde idare eder. Diğer duvardaki başka bir çizim de güzel olurdu.

Kids’ bedroom Design

  • Kız odalarında yumuşaklık ve hassasiyete uyan özel yenilikler vardır. Tüm kızlar pembe, çiçek sever ve aynaya basit bir içerik odasıyla bakar, küçük kalplerle dolu bir battaniye gibi.

ALGEDRA tasarımcıları, yatağın yanındaki duvara bazı pembe çiçek kesikleri ve odanın etrafındaki bazı aynalarla ilgili tavsiyelerde bulunuyor, döner sandalyeli pembe halı, renkli ve neşeli bir oda yapmanıza yardımcı olur.

  • Renkli kitaplarla dolu beyaz raf ile birlikte yatağın yanındaki küçük, basit bir kütüphane gök mavisi odaya yeni bir görünüm kazandıracak ve yerin güzelliğini artıracaktır.