For Consultation

Blog

Herkesin, her yerde güzelliğin tadını çıkarması gerekir. Bu kişinin çabaları ile ortaya çıkıyor olup bir ödül olarak sevgi ve çocuklarla tanışma ile taçlanan birlikteliğin tadını çıkararak bir ödül olarak insanlara gelebilir. Bilinmeyene adım atmak kesinlikle korkutucu, ama aynı zamanda canlandırıcı, değil mi?

Bir bahçıvan olan Janet "Yerleşik bir tasarım bilgisi ve profesyonellik için işe git, daha yaratıcı bir bölüme geçebilirsin" diyor. 

Albert Einstein, “Sanki konfor ve lüks yaşamın temel gereklilikleriymiş gibi davranıyoruz. Bizi mutlu etmek için ihtiyacımız olan tek şey hevesli olmak.

Fransız tasarımcı Coco Chanel, "Lüks rahat olmalı, aksi takdirde lüks değildir" diyor.

Konfor; hayatı rahat, kolay hale getiren veya kullanımları yaşamda kolaylık sağlayan etmenlerdir. İnsanlar verimliliği korumak veya artırmak için rahatlıktan faydalanır.

white sofa design

Lüks, memnuniyetimizi verimliliğimizi artırmayan, sadece bize zevk veren şeylerdir. Lüks, sıradan anlamıyla, gereksiz bir isteği tatmin eden her şey anlamına gelir. Zararlı lükslerin kullanımı verimliliği azaltır veya insan sağlığını yok eder. Öte yandan, lükslerin bazı avantajları vardır, bazıları gelirin ana kaynağı, üretimde ve milli gelirde artış, istihdamda artış, krizde faydalıdır. 

Bugünün işçisinin zihniyeti, hayatta kalmak için neyin gerekli olduğunu sağlamaya odaklanmakta ve lüks ve konfor için çabalamaktadır. Kapitalist bir toplum, maddiyat yoluyla lüksü ve kendini gerçekleştirmeyi teşvik eder.

Lüks ve konfor, lüks ortamların, şefkatli bakımın ve evin atmosferinin mükemmel üçlemesidir. Lüks ve konforlu bir ev, bir çeşit benzersiz evdir. İnsanlar farklı şeyler tarafından motive edilir: para, güç, prestij. Burada etkileyici bir Çin atasözü, “Bir saat mutlu olmak istiyorsan uyu, bir gün mutlu olmak istiyorsan balığa çık. Bir ay mutlu olmak istiyorsan evlen. Bir yıl mutlu olmak istiyorsan servet sahibi ol. Bir ömür boyu mutlu olmak istiyorsan sevdiğin işi yap…

 glass-walled bedroom

Bu gerçekten lüks ve konforlu bir evde, çok hoş bir yaşam evinde olur. Lüks ortamlar, bazı insanların düşündüğü gibi yaşamak için gerekli lüks odaya sahip olmak için bazı zamanlar bir asansördür; şehir siluetinin mükemmel manzarasını sunan balkonlu yatak odaları; bir mutfak, çamaşır makinesi, çamaşırınızı bir saat içinde hazır hale getirmek için bir çamaşır kurutucusudur. Şefkatli ve konforlu bakım, bir hedefi paylaşan yetenekli bakım uzmanlarından oluşan bir organizasyondur: insanlara bir zihin ve kendi evinin konforunda hak ettiği bakımı sağlamayı amaçlar.

Evde konfordan bahsediyorsak en yüksek kalite, merhamet ve profesyonelliğin birleştirildiği bir ev sağlayarak insanların hayatlarını değiştirmeye adanmışlık vardır. Bu görev ailenin ihtiyaçlarını ilk sıraya koyarak başarılır. Seviye bağlılığı ve merhamet, aileye profesyonel hizmetler sunar.

Son olarak, evde lüks ve konfor hissetmek, bir meleği melek yapar ve çok naziktir aynı zamanda saygı ve onur göstererek paylaşır ve ilgilenir. Gülümsemek, insanların etrafını çevreleyen her şeyle rahat etmesini sağlayacak olumlu bir karşılama verecektir, çocuklar da başkalarına sempati ve kabul gösterirler.