For Consultation

Blog

Yemek odası, her ev hanımı için özel bir yer, çünkü birçok konuğu ağırlarken yemek masasına dahil edilmesi gereken tüm unsurları birleştirmede onun zevkini yansıtmaktadır.

Tüm kristal bardaklar, altın tabaklar, gümüş kaplarla birlikte lüks bir yemek masasının ihtişamını inkar edemeyiz, ayrıca hepimiz lüksün dikkatimizi çektiğini kabul ediyoruz, siz böyle bir yemek davetine çağırıldığınızda, kendinizi sanki bir kralmış gibi hissedeceksiniz. Bu nedenle, bir yemek odası tasarımı yapılırken uyulması gereken temel kurallar vardır, örneğin:

 Dinning Room Designs

Renkler: Genel olarak oda, mobilya, aksesuar, tabak, bardak, tencere tasarımı için gerekli olan dekorasyon ürünlerinde her şeyin temelidir. Renkler, kraliyet mavisi, koyu kırmızı, krem, ​​gül gibi kraliyet lüksünün özelliğini taşıyabilir. Yeşil, gümüş veya altında kullanabilirsiniz.

Malzemeler: Döşemede kullanılan özellikle kadife, ipek, saten ve deri.

Dinning Room Designs

Aksesuarlar: Tüm renk ve şekillerde mumlar, çiçek buketleri, meyve yemekleri, masa örtüleri ve perdeler. 

Mobilya: Odanın büyüklüğü ve mobilyaların yemek masasında oturanları rahatsız etmeyecek şekilde rahat bir şekilde dağıtma mesafeleri dikkate alınarak pratikliği, güzelliği ve konforu birleştiren belirli kriterlere göre özenle seçilir. Yemek masası, odanın şekline ve büyüklüğüne göre şeklini ve boyutunu aldığı için bir yemek odası tasarımında anahtar unsurdur.