For Consultation

Blog

Aramızdan bazıları artık geleneksel dolaplara sahip olmakla ilgilenmiyor. Şimdi tüm kıyafetleri zarafetiyle ortaya çıkaran, daha fazla alan ve daha fazla bölücü alan vermeye katkıda bulunan yeni özellikli dolapları tercih ediyorlar. ALGEDRA mimarları, ister villa ister saray olsun, her zevke uygun bazı fikirler sunar.

Bazıları yatak odalarının önemli bir parçası olarak geleneksel dolapları seçebilir. Bu nedenle, ALGEDRA’nın tasarımcıları, uzun elbiseler, ayakkabılar ve diğer eşyalarını koymak için rahatça uygun parçalara bölünmesini önerir.

Aksesuarların ve takıların saklanması için çekmecelerin bir kısmı, paketler ve çantalar için üst kısım ve diğer kıyafetlerin geri kalanı buraya yerleştirilebilir. Daha fazla kolaylık için sürgülü kapılar tavsiye edilir.

wardrobe design

ALGEDRA tasarımcıları, boşlukları, çekmeceleri, ayakkabı raflarına ve üst paket raflarına, kot çatılarına ve cam veya ahşap süslemeli bir kapıya bölünmüş güzel bir dolap için yenilikçi bir çözüm olarak kullanmanızı önerir. Sürüklenen kapılar için daha fazla alan için harika fikirler ve iç ışıkların eklenmesi harika olur.

Dolap boyutları farklıdır. Küçük olanlar, kot pantolonlar, gömlekler ve tişörtler için raflar ve farklı yerler ayrılabilir. Küçük parçalar ve özel kağıtlar yerleştirmek için daha az yer kullanılır ve diğer kısım ayakkabı ve spor çantaları ve battaniye veya yastık gibi diğer ürünler için bölümler içerebilir.

Büyük boy dolabın daha bölünmüş olması tercih edilir. Erkeklerin, resmi kıyafetler için bir kısım ve gündelik kıyafetler için başka bir kısıma sahip olması gerekir, gömleklerin bir kısmının yanında, diğer alanlar özel havlular ve ayakkabılar gibi diğer kullanım eşyaları için raflara sahip olacak şekilde bölünebilir.

 traditional closets

Tüm dolaplar, küçük parçaları sorunsuz bir şekilde düzenlemek için farklı derin çekmecelere sahiptir.

Bayan dolabı durumunda, kesinlikle aksesuar ve takı için küçük raflar, uzun elbiseler için bir tane ve ayakkabı ve çantalar için bir tane olması gerekir. Bayan, orta menzilli derinlik ve yükseklik ve yastıklar, battaniyeler ve havlular için ek bir yer olması gerektiğini düşünerek, küçük parçaları kolayca yerleştirmek ve seçmek için bölümlere sahip küçük çekmecelere ihtiyaç duyar.

ALGEDRA’nın mimarları tarafından önerilen villalar ve saraylar için modern bir seçim, bir giyim odasına sahip olmaktır. Yüksek bir kıyafet kapasitesine ve yüksek bir düzene sahip olabilir. Kısacası, lüks yaşam için önemli bir koşul haline geldi ve tasarımı, boyaması, aydınlatması ve zeminleri ile ilgili başka bir oda olarak kabul edildi.