cloudfront
ALGEDRA'DAN LÜKS DAİRE TASARIMLARI

Genç olmak ve lüks dokunuşa sahip bir daire istemek imkansız değil. Burada bahsedeceğimiz tasarımlar genç çiftler için uygun. Çocuk oyun odası ve lüks ebeveyn yatak odalarını içeren modern tasarımlar. Alan lüksü maksimuma çıkarmaya izin vermese bile, bu tasarımlar kesinlikle yeterince lüks olunca, evde olmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Birincisi, mekanın bölünmesi ve oturma odasında rahat bir canlı alan yaratmak için çok çeşitli renkler ve modern dokular kullanmak uygun olacaktır. Açık gri renk doğal bir dokunuş verir ve farklı yeşilimsi tonlar bize yeni başlayanları hatırlatır ve bu da yeni büyüyen bir aile için mükemmel.

Açık alanlara sahip olmak, özellikle saatlerce konforun keyfini çıkarmanızı sağlayan geniş kanepelerden birine uzanmak için mükemmel bir rahatlama için iyi bir plan.

luxury bathroom design

Ebeveynlerin yatak odasının renklerini ihmal edemeyiz, ancak aynı zamanda renkler yoğun olmamalı. Bu nedenle, bu oda için konfor ve geniş alanlar yaratmak ve bazı doğal, parlak şekiller eklemek için açık renkler kullanmak daha iyi.

Yatak odası çok özel bir yer olduğundan, özel ve lüks bir banyo tasarımı da seçmelisiniz. Örneğin, banyo ve oda arasında bir aralayıcı olarak bir cam levha seçebilir ve tavana veya yerden ışık tuttuğunuzda harika bir parıltı vermek için altın oymaları ekleyebilirsiniz. Muhteşem bir görünüm için, gizli uzantılara ve tüylü bir yan halıya sahip klasik bir altın ayaklı banyo küveti ekleyin. Günümüzde teknolojinin lüks üzerinde önemli bir etkisi vardır. Örneğin, sesi yerinde dağıtmak için gizli bir ses sisteminin eklenmesi, romantizm ve sofistike bir atmosfer katacaktır.

Çocukların yatak odaları, akıllıca düzenlenmiş raflarla açık ve koyu renklerde olmalı ve bazı şeyleri aşina olduğunuz tasarımın ötesine halı olarak eklemeyi unutmamalıyız.

Lüks yemek odası samimi bir dokunuş kaybedebilir, ancak aile toplantıları için mükemmeldir.

luxurious dining room

Sadece siz ve eşiniz olduğu zamanlarda basit ve zarif bir yemek masası için mutfak masasında uygun bir yer seçin, daha az karmaşık ve daha eğlenceli bir mekana sahip olacaksınız.

ALGEDRA iç tasarım uzmanları, yaşadığınız yeri harika bir güzellik ve zarafete dönüştürmek için ideal ipuçları verecek.

Ücretsiz danışmanlık için hemen bizi arayın.
İlginizi çekebilecek makaleler