cloudfront
5 MÜKEMMEL SİYAH BANYO

Siyah lüksün, gizemin ve üstünlüğün rengi. Birçok insan onu sever ve birçok kişi bu renkten korkar. Bu rengin gücünü azaltmak için de uygun tamamlayıcı parçalar ile evinizin her yerine bu rengi uygulayabilirsiniz. Banyolarda siyah renk kullanmak, bu banyolara özel ve farklı bir stil kazandıracak cesur bir hareket olarak kabul edilir.

Siyah bir banyo, herkes için bir macera ya da heyecan verici bir deneyim gibi. Aşağıda belirtilen renkleri eklemeniz tavsiye edilir: Altın, gümüş ve bakır siyah. Zarafet ve sofistikelik katan bir renktir ve bu renk her şeyi bir şahesere dönüştürebilir.

small bathroom designs ideas

  • Yeni bir kaliteye sahip yaratıcı bir banyo için siyahı bakırla birleştirin ve bakır boruları görünür biçimde kullanın. Arka planları Viktorya tarzında siyah fayanslar ve basit, koyu arka plan bir kombinasyonu olan bir banyo, göze çarpan önemli ayrıntılardan birine sahip olduğu anlamına gelir. Sonra iki renk arasında tutarlılık ve çelişki göstermek için beyaz fayans koyun ve mekanın gerçek bir tablo gibi görünmesini sağlayın.
  • Siyah renkte kendine özgü bir banyo, altın renklerle boyanmış aynanın arkasındaki arka plan oval aynanın güzelliğini ve beyaz zarif çerçevesini vurgular, bu banyonun güzelliği bir baklava su musluğu ve beyaz parlak bir havza ile tamamlanır. Rengin yoğunluğunu kıracak ve siyah, altın, bakır arasında bir araya gelen özel bir detay ekleyecek veya tutkulu bir atmosfer eklemek ve ortamın tadını çıkarmak için aksesuarlar ve doğal çiçekler içeren bir cam masa ekleyebilirsiniz.
  • Siyah, parlak bir kapı ve cam kulp ile başlayan bir banyo, yerinde ne göreceğimizi ortaya koyuyor. İç duvarlar tamamen Şam kadife kumaştan döşenmiştir. Zarif lambalardan özel bir aydınlatmaya ek olarak, geniş bir ayna, bir gri tezgah üstü ve parlak bir paslanmaz çelik, mekanın zarafetini maksimuma çıkarmak için uygun.
  • Viktorya tarzı: Geleneksel beyaz ve siyah banyodan harika bir güncelleme yapabilirsiniz; fayanslar, sepet örgüsü deseninde siyah mermer ve özellikle bu banyo stili için yapılmış birçok lüks dokunuşla beyaz renk kullanılabilir. Koyu renkli pencere camına ve suya ek olarak, lavabo temel olarak Viktorya tarzını ayıran eski bir heykelin temelidir.
  • Siyah duvarlı bir banyo ve beyaz seramik zemin, siyah ve beyaz arasında güçlü bir kontrasttır. Beyaz tavan ve zemin arasındaki ilişki, bu sade tasarımda duvarların yüksekliğini, bağlantıları, armatürleri ve rafları gösterir.

beautiful bathroom interior design

  • Siyah renk mekanı vurgular ve daraltır, ancak bir banyo için ikiye böldüğünüzde üst taraf tamamen boyanır, alt yarısı ise resim ve harika süslemeler ile siyah ve beyazdan oluşan küçük bir seramik kafesten oluşabilir. Beyaz bir lavabo ve gümüş metal veya lüks paslanmaz süslemeli bir taban ve ışığı yansıtan ve daha parlak görünmesi için onu etrafına dağıtan oval şekilli bir ayna da kullanabilirsiniz.İlginizi çekebilecek makaleler